Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Şeyma Subaşı Hamile

anne 29 Temmuz 2013 0
Acun Ilıcalı’nın Sevgilisi Şeyma Subaşı Hamile

Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Şeyma Subaşı bebek bekliyor. Hamile mi değil mi diye merak edilen güzel bir bebek partisi düzenledi. Fotoğrafını da sosyal paylaşım sitesinde paylaştı. Bakalım Acun Ilıcalı konuyla ilgili ne zaman konuşacak?

Baby Shower partisi” olarak bilinen bu partide “Amaç anne adayına doğumdan önce keyifli ve eğlenceli bir gün yaşatmaktır.” .. “Bebeğe Hazırlık Partilerinin asıl amacı annenin (ve babanın) doğumdan sonra bebek için ihtiyaç duyacakları eşyaları toparlamalarına katkıda bulunmaktır.” gibi açıklamalarla karşılaşıyoruz..

Bebeğe hazırlık partilerinin bir yenisi de ünlü evli televizyoncu Acun Ilıcalı’nın bebek bekleyen sevgilisi Şeyma Subaşı için, ‘Less ottomans’da otelde düzenlendi..

Bu partiye katılan Subaşı’nın yakın kız arkadaşları “Şeyma’s Baby Shower” yazılı fotoğraları instagram hesaplarından paylaştılar..

Şeyma Subaşı, 1990 yılında dünyaya geldi. Acun Ilıcalı ile yaşadığı aşkla gündeme geldi. Aydın Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümünde okuyor.

2006 yılında da “Deniz Akkaya ile Top Model” yarışmasına katıldı. Acun Ilıcalı’nın son programı “Yok böyle dans” adlı yarışmanın kostümlerini hazırladı. Şeyma Subaşı Var mısın Yok musun yarışmasına da katıldı

Comments are closed.